POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

Przeziębienie

Przeziębienie jest główną przyczyną zapalenia błony śluzowej i nadmiernego wydzielania śluzu. Śluz gromadzony w jamie nosowej i zatokach obocznych nosa, znajdujących się w kościach otaczających oczodół, może dać objawy zapalenia zatok.


Objawy:

  • Silne wydzielanie śluzu,

  • łzawienie oczu,

  • trudności w oddychaniu przez nos (katar).

 

Przyczynami przeziębienia lub zapalenia zatok może być zimno, które podrażnia błony śluzowej i przyspiesza rozwój infekcji bakteryjnej lub wirusowej w nosie i w gardle. Również niedostateczna higiena jamy ustnej.

 

Inną częstą przyczyną jest alergia, lecz towarzyszący jej bardzo rzadki śluz, który cieknie nie zatrzymując się w nosie. Jeśli katar jest ciągły i utrzymuje się przez kilka miesięcy lub lat, prowadzi to do rozprzestrzenienia się zapalenia na zatoki i powstania zapalenia zatok.

 

Niewyleczone przeziębienie powoduje zapalenie krtani, a następnie zapalenie oskrzeli.

Jest śluz jest przezroczysty i płynny, to najbardziej prawdopodobną przyczyną jest alergia, czyli katar sienny. Gdy jest gęstszy o żółtym lub zielonym zabarwieniu, spowodowany jest przez wirusy lub bakterie i wymaga leczenia naturalnym antybiotykiem, jak propolis pszczeli lub czosnek.

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera