POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

Woda

Ciało dorosłego mężczyzny w około 60% składa się właśnie z wody. U kobiet stanowi około 70%, a u noworodków aż 80% masy ciała. Nasz mózg to w 80% woda, mięśnie 75%. Nawet w nasze kości to 22% woda. Znajduje się ona w całym naszym organizmie. Zarówno w komórkach, jak i w przestrzeniach międzykomórkowych. Bez niej nie było by w stanie zajść wiele kluczowych dla naszego zdrowia i dobrego samopoczucia procesów fizjologicznych. Bardzo często 1-2% odwodnienie wystarcza, aby niekorzystnie wpłynąć na funkcjonowanie całego ustroju. 


Bez żywności jesteśmy w stanie  przeżyć kilka tygodni, lecz bez wody jedynie kilka dni. Ten fakt powinien być wystarczająco znaczący, aby zdać sobie sprawę, jak istotnym jest elementem dla naszego zdrowia czysta woda. 


Kto wie. Może w obecnych czasach to właśnie czysta woda jest jednym z najważniejszych tematów ludzkości? Może warto się dowiedzieć, jak to co pijemy wpływa na nasz organizm?

SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE

Picie wody - najlepsza terapia

Woda stanowi koło 70% naszego ciała. Dlatego, jest jednym z kluczowych elementów, od których zależy nasze dobre samopoczucie. 

Data dodania: 31-03-2016

Film dokumentalny "Woda - Wielka Tajemnica"

W trakcie poszukiwań mających na celu zaspokojenie naszej palącej ciekawości. Znaleźliśmy intrygujący film dokumentaly, który balansując na krawędzi pomiędzy nauką a mistycyzmem, opowiada historie, w centrum których znajduje się woda. 

Data dodania: 31-03-2016

"Wieści z wody" film o badaniach Masaru Emoto

Czy zastanawailiście się kiedyś nad właściwościami wody? My tak, dlatego wyszukaliśmy dla was film dokumentalny o przełomowych odkryciach Masaru Emoto.

Zapraszamy także do zapoznania się z naszą ofertą olejków young living

Data dodania: 31-03-2016

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera