POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

Bronchit

Bronchitis (inaczej ostre zapalenie oskrzeli) to stan zapalny błon śluzowych górnych dróg oddechowych i jest w stanie w znacznym stopniu osłabić cały nasz organizm. Zwykle poprzedza je kilkudniowe zapalenie gardła i krtani.a

 

Objawami ostrego zapalenia oskrzeli są pieczenie i ból w klatce piersiowej, katar, ból gardła, dreszcze, gorączka, bóle mięśni oraz kaszel, który na początku jest suchy a następnie przechodzi w kaszel z odkrztuszaniem wydzieliny ropnej. Ten męczący kaszel jest bardzo charakterystyczny dla zapalenia oskrzeli.

 

Pozbycie się wirusa z oskrzeli nie jest łatwe i nie powinniśmy robić tego na własna rękę, ponieważ istnieje ryzyko, że to zapalenie przejdzie z fazy ostrej w przewlekłą. Przewlekłe zapalenie oskrzeli jest bardzo trudne do wyleczenia i może powodować sukcesywne zniszczenia w płucach i upośledzać oddychanie.

 

W leczeniu ostrego zapalenia oskrzeli stosuje się środki wykrztuśne, rozkurczowe  i wzmacniające organizm oraz antybiotyki. Ponadto, ważne jest picie dużej ilości płynów. Leżąc w łóżku dobrze jest leżeć na boku, aby ułatwić odrywanie się i odkrztuszanie wydzieliny. Pomaga również poklepywanie pleców.

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera