POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

Włosy

Żywy rosnący włos, to niezwykle złożony system. Każdy włos wyrasta z cebulki - maleńkiego woreczka w skórze. Rodzimy się z określoną liczbą cebulek. Każda z nich jest zbudowana z siedmiu rodzajów komórek, które współpracują z innymi komórkami krwi i nerwów. U podstawy każdego włoska znajduje się specyficzna wypustka tkanki, nazywana brodawką. To ona wytwarza komórki włosa, syntetyzuje białka, aby odżywiać rodzące się na jej obrzeżu komórki włosa. Podczas stymulacji brodawka napełnia się krwią i jest gotowa do działania. Dopóki brodawki funkcjonują dopóty włosy rosną!

 

Kiedy włos wypada, a jest to naturalny proces brodawka zaczyna produkować nowe komórki na zamianę. Tak dzieje się codziennie i jest to naturalny cykl życia włosów. Jeśli organizm jest zakwaszony, brodawka nie jest odpowiednio odżywiona, brakuje składników mineralnych to nie może wydajnie pracować.

 

Oprócz odkwaszania organizmu, wprowadzania do codziennej diety sporej ilości wartościowych składników mineralnych, odżywianie skóry możemy pobudzić poprzez stosowanie bogatego w składniki mineralne szamponu. Po umyciu włosów szamponem nakładamy równomiernie odżywkę do codziennej pielęgnacji włosów na bazie minerałów i przez kilka minut delikatnie masujemy głowę końcami palców. Następnie dokładnie spłukujemy.

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera