POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

Rozstępy

Rozstępy to problem, który dotyczy wielu kobiet. Powstają one najczęściej w trakcie ciąży i w trakcie okresu dojrzewania, gdy skóra szybko się rozciąga a organizm nie wytwarza wystarczającej ilości kolagenu zapewniającego jej elastyczność. Możliwe jest również, że rozstępy pojawią się zaraz po ciąży, gdy zaczniemy wracać do swojej poprzedniej wagi i organizm jest zbyt wyjałowiony.

 

Niestety raz uformowanych rozstępów nie można się już pozbyć. Można je jednak rozjaśnić i wygładzić poprzez różne zabiegi kosmetyczne. Najlepiej jednak jest zapobiegać ich powstawaniu.

 

Gdy rozstępy dopiero zaczynają się pojawiać i mają postać różowych pręg możemy przeciwdziałać zabliźnianiu się nadmiernie rozciągniętej skóry i wesprzeć proces jej regeneracji.

 

Najlepiej zacząć od uelastyczniania skóry czyli uzupełnieniu diety o produkty bogate w witaminę A, D i E, kwasy omega 3, 6 i 9 oraz koenzym Q10. Pamiętaj również o piciu odpowiedniej ilości wody. Z pomocą przyjdą również kremy z kolagenem na rozstępy oraz balamy do ciała, kóre pomogą utrzymać odpowiednie nawilżenie skóry.

SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera