POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

Próchnica

Próchnica to problem, który pojawia się u każdego przynajmniej raz w życiu. Jest ona bakteryjną chorobą zakaźną tkanek twardych zęba powodującą stopniowy rozpad zębów. Rozpad ten jest spowodowany przez silne kwasy produkowane przez bakterie żywiące się cukrami, z czego najważniejszą rolę odgrywają rafinowane cukry dodawane do różnych produktów.

 

Wszystko zaczyna się od żółtego nalotu na zębach, który w większości składa się z baterii  oraz ich produktów przemiany materii. Następnie, wystarczy regularnie spożywać produkty bogate w rafinowane cukry, zapominać o czyszczeniu zębów i próchnica gwarantowana.

 

Cały sekret próchnicy tkwi w tym, że w naszych ustach nieustannie występuje ogromna ilość bakterii (szacuje się że jednocześnie może występować nawet 300 różnych szczepów). Wystarczy, że po każdym posiłku nie wyszczotkujemy zębów i tym samym zostawiamy im pożywkę potrzebną do rozmnażania.

 

Jedyną drogą jest profilaktyka czyli szczotkowanie zębów z użyciem dobrej pasty, używanie nici dentystycznych i regularne wizyty u dentysty, który w razie potrzeby usunie powstający kamień nazębny oraz początki próchnicy.

SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera