POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

Liposomy i technologia liposomowa

Liposomy to występujące w organizmach żywych, posiadające postać pęcherzyków, struktury powstające z fosfolipidów. Wewnątrz wypełnione są wodą, bądź innym roztworem, która otoczona jest podwójną warstwą lipidów. Ich fosfolipidowe otoczki, zbudowane są analogicznie do błon komórkowych.


Współczesna nauka doszła do punktu, w którym jesteśmy w stanie sztucznie wytworzyć liposomy oraz umieścić w ich wnętrzu roztwory i zawiesiny rozmaitych substancji odżywczych i leków. Dzięki temu, liposomy stały się niezwykle skutecznym nośnikiem, ochraniającym przenoszone substancje przed przemianami zachodzącymi w przewodzie pokarmowym, które w znaczącym stopniu ograniczyły by ich wchłanianie.


Lecz to nie wszystko. Jesteśmy w stanie stworzyć modyfikowane liposomy, zawierające w swojej otoczce białka, antygeny lub inne substancje biologiczne, które będą się łączyć tylko z wybranymi komórkami. Wszystko wskazuje na to, że technologia liposomowa to nasza przyszłość. Posiada ona ogromny potencjał zarówno w dziedzinie produkcji leków jak i zaawansowanych suplementów diety.


Czyżbyśmy stali na początku nowej ery, gdzie będziemy w stanie wyodrębnić coraz więcej całkowicie naturalnych substancji, a następnie zamknąć je w liposomalnych strukturach, które przetransportują je bezpośrednio do naszych komórek nie wywołując niechcianych efektów ubocznych?
SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera