POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

Ból zębów

Ból zęba może mieć charakter małego dyskomfortu, bądź potężnego pulsowania lub przeszywającego kłucia. W każdym przypadku jego powodem jest jego uszkodzenie spowodowane pęknięciem szkliwa albo próchnicą. Możliwe jest również, że nasze dziąsła się opuściły odsłaniając wrażliwe części zęba i wystawiając je na możliwe infekcje.

 

Pamiętaj, rozwijający się stan zapalny zęba nie jest czymś co można ignorować. Zęby znajdują się na początku naszego układu pokarmowego, a więc wszystko co się na nich rozwija dostanie się w konsekwencji do naszego organizmu. Nieleczony stan zapalny zęba może zainfekować później zatoki, serce bądź mózg.

 

Co możemy zrobić w przypadku, gdy ząb boli a do wizyty dentysty jeszcze musimy poczekać? Wtedy olejek goździkowy może okazać się niezwykle pomocny. Związki w nim zawarte posiadają potężne właściwości przeciwzapalne, antybakteryjne i lekko znieczulające. Wystarczy zakroplić bolący ząb, a następnie przykryć go wacikiem. Uważaj, bo prawdziwy, czysty olejek goździkowy będzie palił podobnie jak papryczka chili, dlatego nie przesadzaj z ilością - jedna kropla na raz powinna wystarczyć.

SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera