POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

Astaksantyna

Astaksantyna to rozpuszczalny w tłuszczach karotenoid, który jest naturalnym filtrem słonecznym niektórych roślin i zwierząt morskich. Na początku myślano, że będzie nowym rodzajem filtra słonecznego, ale w trakcie badań okazało się, że jest jednym z najsilniejszych antyoksydantów występujących w naturze.


Pomimo iż astaksantyna jest karotenoidem, nie ulega ona przekształceniu do witaminy A. Ale to nic straconego. Badania pokazały, że: chroni naszą skórę i wiele innych tkanek przed skutkami starzenia się, łagodzi stany zapalne, wzmacnia nasz system odpornościowy poprzez zwiększenie ilości i aktywności białych krwinek, zmniejsza ryzyko zachorowania na raka, zapobiega wzrostowi ilości komórek rakowych unikających wykrycia przez układ immunologiczny oraz jest w stanie przekroczyć barierę krew-mózg chroniąc komórki przed stresem oksydacyjnym. Ponadto, okazało się, że podawanie jej wraz z luteiną i zeaksantyną przyczynia się do poprawy wzroku.Ogromne korzyści i jednocześnie brak skutków ubocznych czyni z astaksantyny cenny suplement diety.

Czym jest astaksantyna i jakie ma właściwości.

Oto kilkuminutowy film na temat astaksantyny, najsilniejszego antyoksydantu na świecie.

Data dodania: 29-04-2016

Astaksantyna - Bob Capelli i Dr. Joseph Mercola

Dr.Mercola i Bob Capelli w przełomowej dyskusji na temat Astaksantyny, obecnie najbardziej popularnego suplementu na świecie.

Data dodania: 29-04-2016

Astaksantyna a spalanie tłuszczu

Czy wiecie, że według kilku Japońskich badań astaksantyna przyspiesza metabolizm tłuszczów, a co za to idzie spalanie tkanki tłuszczowej?

Data dodania: 29-04-2016

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera