POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

E Complete SupraBio, Kompleks 8 Witamin E, Tokotrienole i Tokoferole 30 kaps. DOCTOR LIFE

nowość
cena:35.00 zł

Doctor Life E Complete SupraBio, Kompleks 8 Witamin E, Tokotrienole i Tokoferole

 

E complete SupraBio, to nowej generacji synergiczna kompozycja wszystkich 8 naturalnych form witaminy E tokoferoli i tokotrienoli z czerwonego oleju palmowego, wolna od GMO, w wegetariańskiej kapsułce i bez syntetycznych form chemicznych.  

Witaminy E w naszym preparacie są dostarczane do organizmu w opatentowanym Lipidowym Systemie Dostarczania, który samo-emulguje w układzie pokarmowym.
Nowy system zwiększa przyswajanie witaminy E o około 200%-300%. E-Complete SupraBio TM  to jedyny kompleks tokotrienoli i tokoferoli, który został zbadany klinicznie pod kątem ich wchłaniania do tkanek.

Badanie kliniczne potwierdza, że witaminy E są łatwo wchłaniana do krwiobiegu oraz transportowana do organów lepiej niż inne formy witaminy E.
Termin „witamina E” obejmuje rodzinę ośmiu powiązanych, przeciwutleniaczy występujących w roślinach. Obie podrodziny (tokotrienole i tokoferole) składają się z frakcji alfa, beta, gamma i delta o wyjątkowych właściwościach biologicznych.

Według badania Uniwersytetu Kalifornijskiego, suplementacja samym alfa-tokoferolem wypiera niezwykle ważny gamma-tokoferol w organizmie. Podczas gdy alfa-tokoferol hamuje produkcję wolnych rodników, gamma-tokoferol wyłapuje i neutralizuje już istniejące wolne rodniki. Gamma-tokoferol jest najważniejszą formą witaminy E dla uzyskania optymalnych korzyści zdrowotnych.
Tymczasem, badania pokazują, że połączenie suplementacji alfa- i gamma-tokoferolu jest korzystniejsze aniżeli suplementacja jedną formą witaminy E w zakresie biomarkerów stresu oksydacyjnego i czynników zapalnych

Większość komercyjnych suplementów zawierających witaminę E zawiera niewiele, jeśli w ogóle, gamma-tokoferolu.
Ich głównym składnikiem jest alfa-tokoferol, lub syntetyczny dl-alfa tokoferol.
Tymczasem, to gamma-tokoferol (nie alfa-tokoferol) chroni przed nadtlenoazotynem wolnym rodnikiem, który odgrywa główną rolę w rozwoju chorób związanych z wiekiem.

 

  • Tokotrienole wykazują wybitne działanie w zakresie wspomagania prawidłowego funkcjonowania tętnic
  • Tokotrienole, mogą wspierać utrzymanie właściwego poziomu trójglicerydów we krwi u osób starszych
  • Tokotrienole wykazują silne właściwości neuroochronne
  • Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

 

Zastosowanie – przeznaczenie:  
uzupełnienie diety w składniki preparatu pomagające w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym

Zalecane spożycie:
1-2  kapsułka z jedzeniem.

Składniki: 
witamina E (mieszanina tokotrienolu i tokoferolu) z czerwonego oleju z owocu palmy olejowca gwinejskiego (Elaeis guineensis), skrobia modyfikowana, zagęstnik (karagen), substancja utrzymująca wilgoć (sorbitole), emulgator: glicerol.

1 kapsułka zawiera:   
witamina E 96mg (ekwiwalentu alf- tokoferolu) 800% RWS*,  w tym  mieszane tokoferole 78mg: ( d-alfa tokoferol 78mg,  gamma- tokoferol 42mg, delta-tokoferol 1mg, beta-tokoferol 1mg);  Mieszane Tokotrienole z EvonoSupraBio®: 18mg ( gamma-tokotrienol 9mg, alfa- tokotrienol 5,75mg, delta- tokotrienol 2,5mg, beta- tokotrienol 0,75mg)

%RWS*- % referencyjnych wartości spożycia

 

Ważne wskazówki:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Produkt odpowiedni dla wegan/wegetarian.

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Uwagi

Opakowanie: 30 kapsułek

cena:35.00 zł

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera