POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

K2 130 i D3 2000 SPECIAL W OLEJU KOKOSOWYM 60 kapsułek DOCTOR LIFE

k2d3.jpg
k2d3_kokos-60-caps.jpg
nowość
cena:49.00 zł

K2 130mcg i D3 2000iu Special w Organicznym Oleju Kokosowym  60 kapsułek 


Witaminy Special K2 & D3 Doctor Life to unikalna formuła łącząca w odpowiednich proporcjach dwie kluczowe witaminy o ułatwionej i zwiększonej przyswajalności działające synergicznie dla zdrowia kości i układu krążenia. Każda kapsułka żelowa dostarcza 2000 jm witaminy D3 oraz 130mcg witaminy K2 mk-7, która jest najbardziej biologicznie czynną formą witaminy K pochodzącą z natto - fermentowanej soi. D3 & K2 Doctor Life są rozpuszczone w organicznym oleju kokosowym, aby zapewnić ich jak najlepszy transport, rozpuszczalność  i maksymalną przyswajalność. Witamina D3 jest pozyskiwana z lanoliny, która jest ekstrahowana z wełny owczej od żywych i zdrowych nowozelandzkich owiec. Witamina D3 i witamina K2 mk-7 pomagają  w utrzymaniu zdrowych kości. Przy niskim poziomie witaminy K, wapń zawarty w krwi może odkładać się na ścianach tętnic, co prowadzi do zwapnienia. Wraz z wiekiem, nawet utajony niedobór witaminy K może stanowić zagrożenie dla układu naczyniowego. Niski poziom witaminy K prowadzi też do podwyższonego poziomu krążącej osteokalcyny, co z kolei wiąże się ze zwiększonym ubytkiem masy kostnej u kobiet po menopauzie. Witamina K2 zatrzymuje wapń w kościach z dala od tętnic. Spożywanie produktów bogatych w witaminę K2 zmniejsza ryzyko wystąpienia choroby niedokrwiennej serca o 50 proc. Suplementacja wysokimi dawkami witaminy K2 nie tylko hamuje rozwój zwapnienia, ale także przyczynia się do odwrócenia procesu odkładania wapnia i redukcji płytki miażdżycowej.

 

Witamina D i witamina K pomagają  w utrzymaniu zdrowych kości i. Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi.


Witamina D:

  • pomaga w prawidłowym wchłanianiu -wykorzystywaniu wapnia i fosforu.
  • pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi. 
  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
  • pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów
  • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego
  • bierze udział w prawidłowym podziale komórek


Zastosowanie – przeznaczenie: w osteoporozie, w ubytku gęstość kości i wapnia, w miażdżycy naczyń krwionośnych (zwapnienie naczyń krwionośnych), w niedoborach witaminy K i D3.


Zalecane spożycie: dorośli: 1 kapsułka dziennie.


Składniki: olej kokosowy,  żelatyna, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, woda; witamina K2 (menachinon-7) pochodząca z fermentacji Bacillus subtills natto , witamina D3(cholekalcyferol z lanoliny).


1 kapsułka zawiera:  witamina K2 Mk-7 130mcg (173%*), witamina D3: 50mcg/2000iu (1000%).
*RWS- Referencyjne Wartości Spożycia

Ważne wskazówki: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Produkt wolny od : GMO, bez substancji konserwujących, wypełniających i  sztucznych barwników.

Uwagi

Opakowanie: 60 kapsułek

cena:49.00 zł

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera