POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

SPECIAL K2 MK-7 100MCG W OLEJU KOKOSOWYM DOCTOR LIFE

nowość
cena:45.00 zł

Doctor Life Special K2 Witamina K2 Mk-7 100 mcg w organicznym oleju kokosowym  60 kapsułek


DoctorLife Special K2 zawiera witaminę K2 MK-7 (menachinon-7), z ekstraktu sfermentowanej soi natto. Produkt wytwarzany jest wytwarzany w procesie fermentacji  Bacillus subtilis subsp. natto. Witamina K2 jest rozpuszczalna w tłuszczach, dlatego dostarczamy ją w płynnej kapsułce z celulozy i mieszamy w organicznym oleju kokosowym, aby zapewnić jej jak najlepszy transport, rozpuszczalność  i maksymalną przyswajalność. MK-7 (menachinon-7) to najbardziej bioaktywna forma witaminy K2 naturalnie występującej w tradycyjnej potrawie japońskiej natto. MK-7 jest 10 razy lepiej wchłaniana niż K1 ze szpinaku, i jest odpowiedzialna za karboksylację specyficznych białek kości niezbędnych do budowy kości. Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Witamina K2 zatrzymuje wapń w kościach z dala od tętnic. Liczne badania kliniczne prowadzone z udziałem ludzi pokazują, że witamina K2 odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu prawidłowej gęstości kości poprzez wspomaganie transportu wapnia z krwiobiegu do kości, pomagając uniknąć miażdżycy naczyń krwionośnych.

 

Zastosowanie – przeznaczenie: wspomaga zdrowe kości i układu krążenia, niezbędna dla procesu krzepnięcia krwi i koagulacji

 

Zalecane spożycie:  dorośli:  1 kapsułka miękka dziennie.

 

Składniki:  olej kokosowy,  otoczka kapsułki (celuloza mikrokrystaliczna), substancjea przeciwzbrylająca (dwutlenek krzemu), witamina K2 (menachinon-7) pochodząca z fermentacji Bacillus subtills natto .


1 kapsułka miękka zawiera: witamina K2 Mk-7 100 µg (120%)*.

*RWS- Referencyjne Wartości Spożycia

 

Ważne wskazówki: Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Produkt odpowiedni dla wegan/wegetarian. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi

Opakowanie: 60 kapsułek

cena:45.00 zł

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera