POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

BALANCED B COMPLEX 60 MEGAFOOD

BALANCED B COMPLEX, MEGAFOOD - Sklep Alfabet Zdrowia
nowość
cena:154.00 zł

Balanced B Complex

 

Zrównoważona Proporcja Witamin Grupy B w Najbardziej Przyswajalnej Formie 100% Naturalnej Żywności

 

Witaminy z grupy B są niezbędne do wytwarzania energii w organizmie, jak również odgrywają ważną rolę w promowaniu zdrowia układu nerwowego, naczyń krwionośnych i równowagi hormonalnej. W przeciwieństwie do konwencjonalnych suplementów z chemiczną formą witaminy B, MegaFood Balanced B Complex dostarcza wszystkie 8 witamin grupy B w synergicznym kompleksie w jej naturalnym źródle - odżywczej, pełnej żywności. Zrównoważona proporcja wszystkich witamin B sprawia, że ich działanie jest ze sobą harmonijnie powiązane na maksymalnym poziomie efektywności. Szeroki wachlarz fitoskładników wspiera przyswajalność i właściwe wykorzystanie składników odżywczych.

 

Odżywienie• Energia • Uzupełnienie

 

  • Zrównoważona proporcja witamin grupy B w najbardziej przyswajalnej formie koncentratu z pełnowartościowej żywności FoodState

  • Promuje energie i zdrowie układu nerwowego

  • Organiczny szpinak dostarcza synergiczne składniki i promujący życie chlorofil

  • Lekkostrawne i delikatne nawet dla wrażliwego żołądka

  • Surowe, z pełnej i nieprzetworzonej żywości, bez domieszek, bez chemicznych izolatów czy syntetycznych witamin i minerałów

  • Autentyczna żywność uzupełniająca – więcej niż same witaminy i minerały


 

Inne Składniki: Celuloza Roślinna, Roślinny Lubrykant, Krzemionka

 

Sugerowane Spożycie: 1 tabletka dziennie. Może być przyjmowana w każdej chwili w ciągu dnia, nawet na pusty żołądek. Można rozkruszać.

 

  • Certyfikowany przez QAI Produkt Bezglutenowy.

  • Produkt Wolny od: GMO, Pestycydów, Herbicydów, Metali Ciężkich, Glutenu, Nabiału i Soi, Konserwantów, Sztucznych Barwników, Aromatów.

 

FoodState Nutrients™  składniki odżywcze w postaci skoncentrowanej, surowej  żywności. Starannie przygotowane ze świeżych, lokalnych warzyw, owoców i pełnych ziaren przez nasz wyjątkowo delikatny  Slo-Food Process™. Są naturalnym źródłem niezbędnych fitoskładników, włączając CoQ10, SOD, glutation, enzymy, aminokwasy, kwas liponowy, beta-glukany, ko-faktory i ochronne antyoksydanty, które nasz organizm rozpoznaje jako 100% pełnowartościowy pokarm – Tak Jak Zamierzyła Natura . Bezkandydozowe drożdże Saccharomyces Cerevisiaesą jednym z najbardziej odżywczych źródeł pokarmu z szeregiem korzyści promujących zdrowie.

Uwagi

Opakowanie: 60 tabletek

cena:154.00 zł

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera