POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

B12 PLUS FOREVER LIVING

B12 PLUS FOREVER LIVING - Sklep Alfabet Zdrowia
cena:66.96 zł

Forever B12 Plus

suplement diety


Doskonałe połączenie dwóch ważnych substancji odżywczych - witaminy B12 i kwasu foliowego w postaci, która zapewnia ci powolne wchłanianie poprzez organizm. Substancje te wspierają procesy metaboliczne, takie jak podział komórek, syntezę DNA, tworzenie czerwonych ciałek krwi i prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego.


Wyniki badań, przeprowadzonych przez ośrodki zajmujące się żywieniem są bardzo niepokojące. Ludziom na świecie brakuje kwasu foliowego. Wiadomo, że podaje się go kobietom w ciąży, aby zapobiegać uszkodzeniom systemu nerwowego płodu. Obecnie wiedza osiągnięta dzięki badaniom i analizom dowiodła, iż niedobór kwasu foliowego może  prowadzić do zaburzeń nerwowych u dorosłych osobników populacji ludzkiej.


Do czego zatem może prowadzić długotrwały niedobór tego składnika w diecie?

 

Najczęściej jest to nerwowość i lękliwość, ogólne rozdrażnienie, włącznie z cięższymi zaburzeniami układu nerwowego. Suplementacja witaminą B12 i kwasem foliowym może znacząco wpłynąć na poprawę nastroju oraz uspokojenia na tle nerwowym.


Kiedyś uważano, że na brak witaminy B12 są narażeni głównie wegetarianie, teraz wiadomo już, że człowiek w obecnej fazie rozwoju rolnictwa i przetwórstwa żywnośći w stanie jakim obecnie doświadczamy, to prawie każdy, a z pewnością większość cierpi na niedobory tych składników.


Witamina B12 jest uważana za niezbędną dla prawidłowej przemiany materii, a konkretnie dla właściwej gospodarki węglowodanowej, białkowej i tłuszczowej.


Witamina B12 odpowiada za właściwe funkcjonowanie układu nerwowego oraz za tworzenie i utrzymywanie przy życiu wszystkich nowych komórek organizmu. Udowodniono również, że podanie w porę właściwych dawek tej wiatminy może chronić przed niedokrwistością złośliwą, chorobą związaną z zanikiem pamięci, a nawet cukrzycą.


W Forever B12 Plus oba bezcenne składniki odżywcze: kwas foliowy oraz witamina B12  występują w doskonałych proporcjach względem siebie oraz w takiej postaci, która zapewnia optymalne wchłanianie przez organizm.

 

Główne składniki:

Glukoza, witamina B12 (cyjanokobalamina), substancja zagęszczająca –hydroksypropylometyloceluloza, emulgator – celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwpieniąca – kwasy tłuszczowe, substancja glazurująca – dwutlenek krzemu, stabilizator – sole magnezowe kwasów tłuszczowych, kwas foliowy (kwas pteroilomonoglutaminowy).

 

Zawartość składników:

Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia.

Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

 

Sposób użycia:

Dorośli: 1 tabletka dziennie

 

Przechowywanie:

Przechowywać w chłodnym, suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Nie należy używać, gdy uszkodzone jest zabezpieczenie pod nakrętką.

Uwagi

Opakowanie: 60 tabletek

cena:66.96 zł

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera