POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

LIPOSOMALNA WITAMINA C LIPPOMIX

LIPOSOMALNA WITAMINA C LIPPOMIX
cena:165.00 zł

Światowy lider na rynku suplementów i witamin liposomalnych


Lippomix to najbardziej zaawansowany system dostarczania substancji odżywczych bezpośrednio do wnętrza komórek ciała, opracowany przez szereg doświadczonych naukowców, lekarzy i inżynierów, posiadający aż trzy patenty obejmujące produkcję suplementów w technologi liposomalnej.Witamina C uszczelnia i wzmacnia naczynia krwionośne, zapobiegając krwotokom i krwawieniu dziąseł. Wpływa korzystnie na układ krążenia nie dopuszczając do utleniania się cholesterolu LDL, niwelując zmiany spowodowane przez miażdżycę. Ponadto podnosi naturalną odporność organizmu, zmniejsza uczucie zmęczenia i znużenia. Witamina C jest silnym antyoksydantem, który zatrzymuje i naprawia zniszczenia wywołane wolnymi rodnikami.Dzięki połączeniu lewoskrętnej witaminy C z czystą fosfatydylocholiną - fosfolipidem występującym naturalnie we wszystkich komórkach ludzkiego ciała - udało się stworzyć suplement diety Lippomix, który dostarcza duże dawki witaminy C bezpośrednio do wnętrza komórek, nie podrażniając przy tym układu pokarmowego.


Jaką rolę pełnią fosfolipidy? Ochraniają witaminę C, omijając tzw. efekt pierwszego przejścia przez wątrobę, dzięki czemu (w przeciwieństwie do zwykłych preparatów doustnych) jej wchłanianie nie zostaje ograniczone i zostaje transportowana do wnętrza zniszczonych przez stres oksydacyjny komórek.


Fosfatydylocholina jest bogata w wielonienasycone kwasy tłuszczowe m.in. omega-3 i omega-6 oraz cholinę - składniki niezbędne dla zdrowia i prawidłowego funkcjonowania każdej komórki.Technologia opracowana przez LIPPOMIX® umożliwia szybsze wchłanianie oraz najwyższą skuteczność i biodostępność substancji zawartych w suplemencie!Forma saszetek Lippomix Witamina C nie jest bez znaczenia…

W jednej saszetce znajduje się aż 1000 mg lewoskrętnej witaminy C oraz 1000 mg fosfatydylocholiny, dzięki czemu witamina jest specjalnie zabezpieczona przed utlenieniem.


Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia:

1 saszetka dziennie.


Sposób użycia:

Oderwij ząbkowany koniec saszetki i wyciśnij wprost do ust.

Skonsultuj się z lekarzem, gdy jesteś w ciąży lub karmisz piersią.

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


Skład (w 1 saszetce):

Liposomalna witamina C 1000mg i 1000mg fosfatydylocholiny.


Składniki:

woda, L-askorbinian sodu, fosfatydylocholina (z soi), przeciwutleniacz: alfa-tokoferol, etanol, substancja słodząca: glikozydy stewiolowe, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, substancja konserwująca: sorbinian potasu, barwnik: annato, aromat pomarańczowy.


Przechowywanie:

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w miejscu nienasłonecznionym, najlepiej w chłodnym miejscu. Nie zamrażać.

Przechowywać z dala od dzieci.

 

 

Technologia opracowana przez LIPPOMIX® umożliwia szybsze wchłanianie oraz najwyższą skuteczność i biodostępność substancji zawartych w suplemencie!

Uwagi

Opakowanie: 30 saszetek

cena:165.00 zł

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera