POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

FIN VITABTABS FINCLUB

FIN VITABTABS FINCLUB - Sklep Alfabet Zdrowia
cena:58.00 zł

Suplement diety fin VitaBtabs zawiera witaminy z grupy B - B1, B2, niacynę, kwas pantotenowy, B6, biotynę, kwas foliowy i witaminę B12.

 

Witaminy te odgrywają ważną rolę w rozwoju wszystkich komórek ustrojowych, w czynnościach układu nerwowego i w prawidłowym funkcjonowaniu układu krwiotwórczego. Przyczyniają się do zachowania równowagi psychicznej i emocjonalnej, wspomagają pracę mózgu i mięśni, wpływają na poprawę apetytu.

 

Kwas foliowy przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych w czasie ciąży. Pomaga w prawidłowej syntezie aminokwasów. Kwas foliowy i witamina B12 pomagają w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Biorą udział w procesie podziału komórek. Pomagają w prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.

 

Witamina B1 pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu serca. Witamina B2 pomaga w utrzymaniu prawidłowego widzenia. Witaminy B1, B2, B3, B6, B12 oraz biotyna przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego.

 

Witaminy B3, B6 i B12, oraz kwas pantotenowy i kwas foliowy przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Witaminy B2 i B6 pomagają w utrzymaniu prawidłowego stanu czerwonych krwinek. Witaminy B2, B3 oraz biotyna pomagają w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych. Pomagają zachować zdrową skórę. Kwas pantotenowy (B5) przyczynia się do prawidłowej syntezy i metabolizmu hormonów steroidowych, witaminy D i niektórych neuroprzekaźników. Pomaga w utrzymaniu sprawności umysłowej na prawidłowym poziomie. Witamina B6 pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny. Przyczynia się do regulacji aktywności hormonalnej.


Składniki:

skrobia kukurydziana (subst. wiążąca), subst. przeciwzbrylające: celuloza mikrokrystaliczna, stearynian magnezu, dwutlenek krzemu; amid kw. nikotynowego, D-pantotenian wapnia (B5), cyjanokobalamina 0,1% (B12), chlorowodorek pirydoksyny (B6), ryboflawina (B2), monoazotan tiaminy (B1), kwas pteroilomonoglutaminowy, D-biotyna.

Uwagi

Opakowanie: 150 tabletek

cena:58.00 zł

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera