POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

ULTRAMAG, LIPOSOMALNY MAGNEZ Z B6 LONGER LIFE

ULTRAMAG LONGER LIFE - Sklep Alfabet Zdrowia
cena:139.00 zł

UltraMag

Liposomalny Magnez z witaminą B6


UltraMag® Longer Life suplement diety, to najnowszej generacji preparat z jodem, który został opracowany w Technologii Wewnątrzkomórkowej Absorpcji Liposomalnej w celu maksymalnego przyswajania i biodostępności. Jest to najbardziej zaawansowany, inteligentny system dostarczania substancji odżywczych bezpośrednio do wnętrza komórek ciała, opracowany przez doświadczonych naukowców, lekarzy i inżynierów, posiadający patenty obejmujące produkcję suplementów w technologii enkapsulacji liposomalnej opartej na tysiącach naturalnych mikrokapsułek, których źródłem jest lecytyna z ziaren słonecznika. Magnez w formie UltraMag® jest zamknięty w membrany, które pozwalają na nieuszkodzone przejście przez środowisko kwasu żołądkowego. UltraMag nie reaguje z błoną śluzową jelit i jest wchłaniany bezpośrednio do krwi przez jelita, dlatego może być przyjmowany dowolnej chwili dnia, bez skutków ubocznych.

 

Jaką rolę pełnią liposomy (mikrokapsułki) z lecytyny? Ochraniają magnez, omijając tzw. efekt pierwszego przejścia przez wątrobę, dzięki czemu (w przeciwieństwie do zwykłych preparatów doustnych) jego wchłanianie nie zostaje ograniczone i jest transportowany do wnętrza komórek.

 

Zalety Magnezu UltraMag ®

  • 20% WIĘKSZA BIODOSTĘPNOŚĆ i ABSORPCJA NIŻ CYTRYNIANU MAGNEZU!

  • może przyczynić się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

  • przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania mięśni

  • przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania układu nerwowego

  • pomaga w utrzymaniu zdrowych kości

 

Witamina B6 i B12 i kwas foliowy pomagają w

  • utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny

  • utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych

  • prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego

 

Witaminy B6 i B12 przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego, pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego i prawidłowej produkcji czerwonych krwinek.

 

W Longer Life kierujemy się naszym zobowiązaniem do poprawy jakości i długości życia, dlatego tworzymy profesjonalne produkty najwyższej jakości oparte na dowodach naukowych z myślą o Twoim zdrowiu. Wszystkie nasze formuły są opracowane przez ekspertów i stale ulepszane zgodnie z najnowszymi badaniami. Każdy preparat Longer Lifejest testowany pod kątem czystości i bezpieczeństwa przez niezależne laboratorium.

 

Zalecane spożycie: Spożywać 1 kapsułkę dziennie w dowolnej części dnia nawet na pusty żołądek. W przypadku większego zapotrzebowania 2 kapsułki dziennie

 

Składnikitlenek magnezu, preżelatynizowana skrobia ryżowa (Oryza sativa), stabilizator-estry sacharozy i kwasów tłuszczowych, emulgator: lecytyna słonecznikowa, substancja wiążąca: fosforan triwapniowy, mąka ryżowa, otoczka kapsułki – żelatyna wołowa, chlorowodorek pirydoksyny (witamina B6), kwas foliowy, cyjanokobalamina (witamina B12).

 

1 kapsułka zawiera: Magnez jako UltraMag® 230mg (61%*), Witamina B6 0,7mg (50%*), Kwas foliowy 200mcg (100%*), Witamina B12 1,25mcg (50%*)

*RWS-Referencyjne Wartości Spożycia

 

Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.

Przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym i chłodnym miejscu.

Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Uwagi

Opakowanie: 100 kapsułek

cena:139.00 zł

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera