POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

WOMENS ONE DAILY - FORMUŁA DLA KOBIET 30 MEGAFOOD

WOMENS ONE DAILY - FORMUŁA DLA KOBIET MEGAFOOD - Sklep Alfabet Zdrowia
cena:126.00 zł

Women’s One Daily

suplement diety

 

Najzdrowszy Pokarm dla Długiego Życia

Women’s One Daily to odżywcza, odmładzająca formuła dla kobiet w wieku reprodukcyjnym z pełną gamą 100% niezbędnych dla życia składników w koncentracie z naturalnej żywności, odżywia i odmładza cały organizm. Skomponowana od podstaw ze świeżej, lokalnej żywności w koncentracie FoodState, dostarcza nie tylko 24 niezbędne witaminy i minerały ale tysiące fitoskładników i enzymów.

 

Certyfikowane organiczne zioła działają wzmacniająco, promują energię i witalność, aby żyć pełnią życia nawet w trudnych okresach stresu. Każda tabletka zapewnia również zalecaną dla kobiet dzienną ilość witaminy D, C i kompleks witamin B z dodatkiem ziół promujących odporność jak korzeń traganka, żeń-szenia, cytryńca oraz grzyby shiitake. Pokochasz różnicę jaką oferuje MegaFood - jedyną taką żywność uzupełniającą w wygodnej jednej tabletce na dzień.

 

Odżywienie • Balans • Ochrona

 

 • Zdrowy pokarm dla kobiet w wieku rozrodczym w wygodnej jednej tabletce na dzień

 • Wspiera równowagę emocjonalną & zdrową odpowiedź na stres

 • Organiczne certyfikowane zioła jak owoce niepokalanka pospolitego, ashwagandha, liść maliny wyjątkowo odpowiadają wspieraniu zdrowia rozrodczego i równowagi hormonalnej

 • Promuje optymalne zdrowie i dobre samopoczucie

 • Pełne spektrum ochronnych karetonoidów i przeciwstarzeniowych antyoksydantów z kolorowej i pełnowartościowej, naturalnej żywności

 • Lekkostrawne & mogą być przyjmowane na pusty żołądek bez dolegliwości

 • Surowa (Raw), nieprzetworzona żywność w koncentracie FoodState Nutrients™, bez domieszek, konserwantów, bez syntetycznych i izolowanych witamin i minerałów

 • Autentyczna żywność uzupełniająca – więcej niż suplementy witaminowo – mineralne.


 

Inne Składniki: Celuloza Roślinna, Roślinny Lubrykant, Krzemionka.

 

Sugerowane Spożycie: 1 tabletka dziennie. Może być przyjmowana w każdej chwili w ciągu dnia, nawet na pusty żołądek. Można rozkruszać.

 

 • Certyfikowany przez QAI Produkt Bezglutenowy.

 • Produkt Wolny od: GMO, Pestycydów, Herbicydów, Metali Ciężkich, Glutenu, Nabiału i Soi, Konserwantów, Sztucznych Barwników, Aromatów.

 • Bez Dodatku Cukru.

 

FoodState Nutrients™  składniki  odżywcze  w  postaci skoncentrowanej,  surowej  żywności. Starannie przygotowane ze świeżych, lokalnych warzyw, owoców i pełnych ziaren przez nasz wyjątkowo delikatny  Slo-Food Process™. Są naturalnym źródłem niezbędnych fitoskładników, włączając CoQ10, SOD, glutation, enzymy, aminokwasy, kwas liponowy, beta-glukany, ko-faktory i ochronne antyoksydanty, które nasz organizm rozpoznaje jako 100% pełnowartościowy pokarm – Tak Jak Zamierzyła Natura . Bezkandydozowe drożdże Saccharomyces Cerevisiaesą jednym z najbardziej odżywczych źródeł pokarmu z szeregiem korzyści promujących zdrowie.

Uwagi

Opakowanie: 30 tabletek

cena:126.00 zł

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera