POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

ELASTYCZNA OBRĄCZKA Z MIEDZIĄ 1483 CU

ELASTYCZNA OBRĄCZKA Z MIEDZIĄ - Sklep Alfabet Zdrowia
cena:108.00 zł

Ciesz się dobrym zdrowiem i samopoczuciem dzięki nieocenionemu wpływowi magnetoterapii oraz pierwiastków miedzi na organizm człowieka.


Obrączka magnetyczna ze stali szlachetnej. Pozłacany element nadaje jej niezwykłej elegancji i luksusowego designu. Magnetoterapia i pierwiastki miedzi, które bezpośrednio przez skórę wspomagają prawidłowe funkcjonowanie organizmu, maja nieoceniony wpływ na nasze zdrowie. Polecamy zrówno dla Niej jak i dla Niego, ze względu na uniwersalny wygląd.


Konserwacja: szmatka jubilerskaO terapii magnetycznej

Wszystkie żywe istoty podlegają wpływom pola magnetycznego. Większość procesów biologicznych zachodzących w organizmie człowieka zawdzięcza swój bieg siłom elektromotorycznym, wzbudzanym przez oscylujące pole magnetyczne.


Pole magnetyczne Ziemi i Kosmosu korzystnie, a nawet zbawiennie oddziałuje na nasz organizm!


Dzisiaj wiemy, że naturalne pole magnetyczne ma wpływ na cyrkulację krwi, jony przemieszczające się w płynach międzykomórkowych, ruch organelli wewnątrz komórek oraz procesy przemiany materii. Można stwierdzić, że poruszanie się materii w polu magnetycznym inicjuje powstanie sił elektromagnetycznych, które działają w każdym punkcie naszego organizmu, regulując wszelkie procesy metabolizmu. Szczególnie wrażliwe na te pola są cząstki posiadające tzw. momenty magnetyczne (np. hemoglobina oraz liczne enzymy), uczestniczące w najbardziej intensywnych procesach życiowych.


Nawet w słabym polu magnetycznym hemoglobina oraz enzymy zawierające wewnątrz metale zwiększają swoja aktywność, dzięki czemu szybciej i wydajniej odbywa się przemiana materii.


Istotne znaczenie dla funkcjonowania naszego organizmu mają też zmiany fizykochemicznych właściwości zawartej w nim wody, która, w obecności pola magnetycznego, znacznie zwiększa zdolność rozpuszczania tlenu, poprawia lepkość oraz stężenie jonów wodorowych (pH). Pole magnetyczne wywołuje tzw. efekt piezoelektryczny w kolagenie i innych białkach organizmu, co ma szczególne znaczenie w procesach wzrostu i gojenia się kości.


Zarówno naturalne pola magnetyczne, jak i indukowane sygnały elektromagnetyczne są podstawową energią, od której zależy zdrowe funkcjonowanie naszego organizmu i dobre samopoczucie.

Uwagi

Dostępne rozmiary (to średnica podana w mm):

16mm, 17mm, 18mm, 19mm, 20mm, 21mm, 22m

Wymiary:

0.00 x 5.00 x 0.00 mm

Ilość magnesu: 1

Siła magnesu: 1200 Gauss

Materiał: stal nierdzewna, miedź

Wykończenie powierzchni: polerowana, pozłacana

Kolorystyka: stal w kolorze stali, złota

cena:108.00 zł

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera