POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

Doctor Life Active Folate 800mcg, Aktywny Kwas Foliowy Quatrefolic, 90 kapsułek

nowość
cena:38.99 zł

Doctor Life Active Folate 800mcg, Aktywny Kwas Foliowy Quatrefolic
90 kapsułek


Active Folate zawiera Quatrefolic - najbardziej biologicznie aktywną postać kwasu foliowego 5-MTHF. Quatrefolic jest czwartą generacją dostarczania folianów. Błędy w metabolizmie i stres fizjologiczny mogą utrudnić lub uniemożliwić transformację kwasu foliowego w aktywną jego postać. W przeciwieństwie do nieaktywnego kwasu foliowego, aktywny 5-MTHF może przekroczyć barierę krew-mózg

Uzupełniające spożycie kwasu foliowego zwiększa poziom folianów u matki. Niski poziom folianów u matki jest czynnikiem ryzyka rozwoju wad cewy nerwowej u rozwijającego się płodu.

Produkt jest również przeznaczony dla kobiet w wieku rozrodczym, a korzystny efekt występuje w przypadku codziennego uzupełniającego spożycia dawki wynoszącej 400 μg kwasu foliowego przez co najmniej jeden miesiąc przed poczęciem i maksymalnie trzy miesiące po poczęciu.

Kwas foliowy przyczynia się do prawidłowego przebiegu czynności psychicznych (psychologicznych)

Kwas foliowy przyczynia się do prawidłowego metabolizmu homocysteiny

 

Zalecane spożycie:  dorośli: 1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku.


Składniki: substancja wypełniająca: celuloza, żelatyna, kwas foliowy (sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylotetrahydrofoliowego).

 

1 kapsułka zawiera: Folian 800mcg (400% RWS): (Quatrefolic -sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylotetrahydrofoliowego 800mcg  (5-MTHF), w tym kwas foliowy 400mcg)

 

*RWS- Referencyjne Wartości Spożycia


Ważne wskazówki

Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w miejscu nienasłonecznionym. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

 

 

Dystrybutor: Doctor Life

Uwagi

Opakowanie: 90 kapsułek

EAN   05906874819661

cena:38.99 zł

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera