POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

KIKI ALKALINE INFUSION 250g

nowość
cena:134.00 zł

KIKI Alkaline Infusion 250g

Alkaline Infusion to suplement wspomagający zdrowie i urodę. Zawiera on minerały i witaminę C, które są korzystne dla zdrowego funkcjonowania całego organizmu, w tym skóry, zębów i kości.

Łatwo się męczysz? Twoje włosy i skóra straciły dawny blask? Często dzieje się tak przez nadmierne zakwaszenie organizmu. Kwasy powstają w procesach metabolicznych wtedy, gdy źle się odżywiamy i żyjemy w stresie. Minerały alkalizujące zawarte w Alkaline Infusion mają działanie neutralizujące, przez co pomagają ciału powrócić do stanu naturalnej równowagi. 

Zawarta w produkcie krzemionka poprawia wzrost włosów i paznokci. Jest ona budulcem kolagenu, który jest spoiwem utrzymującym ciało we właściwej formie, sile i sprawności. Dodaje ona przez to elastyczności skórze. Kolagen jest białkiem strukturalnym, które występuje naturalnie w tkance łącznej ciała. Dzięki niemu skóra jest gładka, bo jej włókna ściśle przylegają do siebie a po nacisku łatwo się wygładza. Wiotczenie skóry wiąże się właśnie ze zmniejszającą się z wiekiem produkcją kolagenu. 

Alkaline Infusion to niezwykłe połączenie naturalnej słodyczy ze smakiem cytrusów. Pyszny z wodą, a także jako baza zielonych soków czy smoothie. Słodka uczta dla wszystkich miłośników owocowych smaków. 

 

Składniki: sproszkowany sok z cytryny, inulina, cytrynian potasu (potas), sole wapniowe kwasu cytrynowego (wapń), sole magnezowe kwasu cytrynowego, aromat, kwas L-askorbinowy (witamina C), sproszkowany bambus, sproszkowane owoce aceroli.

Składnik aktywny 1 porcja (12 g) *%RWS
witamina C 126 mg 157%
wapń 175 mg 21%
potas 658 mg 32%
inulina 4,08 g -

*RWS – Referencyjna Wartość Spożycia

Uwagi

Opakowanie: 250g

cena:134.00 zł

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera