POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

Zaparcia

Wysokie spożycie gotowej i przetworzonej żywności możę przyczynić się do dolegliwości jelitowych. Z czasem na nabłonku jelita grubego może utworzyć się warstwa toksycznych końcowych produktów przemiany materii, która może z kolei wywołać stan zapalny w jelice grubym. W takiej sytuacji organizm wchłania toksny z jelita grubego, które przedostają się z powrotem do wątroby przez żyłę wrotną. Wątroa musi dużo pracować, żeby rozbić te toksyny, w wyniku czego może dojść do zaburzenia jej funkcjonowania. W ten sposób zaparcia mogą doprowadzić do bólów głowy, zatrzymania wody w brzusznych partiach caiła, zmęczenia, alergii i problemów ze skórą.

 

Objawy: Parcie na stolec, ból i dyskomfort w jamie brzusznej; w niektórych przypadkach nieoddawanie stolca przez kilka dni powoduje zatrucie organizmu. Zaparcie jest jedną z głównych przyczyn żylaków odbytu, czyli hemoroidów, zapalenia wyrostka robaczkowego, trądziuku oraz ogólnego zatrucia organizmu.

 

 

Brak błonnika w diecie może spowodować:

  • otyłość, dnę moczową, cukrzycę, powstawanie kamieni nerkowych i żółciowych,
  • nadciśnienie tętnicze, problemy z naczyniami mózgowymi, żylaki, zator płucny,
  • zapalenie wyrostka robaczkowego, zaparcia jelitowe, uchyłki, żylaki odbytu, czyli hemoroidy, nowotwory i owrzodzenia okrężnicy,
  • osad nazębny, niedokrwistość złośliwą, stwardnienie rozsiane.
SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE

Sok na zatwardzenia

Data dodania: 28-08-2015

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera