POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

Stawy

W naszym ciele jest kilkaset, różnej wielkości stawów umożliwiając nam płynne poruszanie. Wiele osób zaczyna doceniać wykonywaną przez nie pracę dopiero w chwili, gdy zaczynają się problemy z ich funkcjonowaniem. Regularnie dźwiganie zbyt dużych ciężarów, długotrwałe zakwaszenie organizmu, związki prozapalne z żywności, spożywanie w dużych ilościach alkoholu, kawy i mocnej czarnej herbaty - to główne czynniki przyczyniające się do powstawania stanów zapalnych stawów.

 

Jak więc zadbać o swoje stawy, aby utrzymać je w dobrej kondycji?  Najważniejszy okazuje się regularny ruch, który wzmacnia mięśnie i kości oraz zapobiega sztywnieniu stawów. Bardzo istotna jest również świadomość tego jak duże ciężary jesteśmy w stanie podnosić, bez nadwyrężania swoich sił.

 

Kolejnym krokiem w dbaniu o zdrowie naszych stawów powinna być dieta. Jej podstawą powinny być ryby i orzechy bogate w kwasy omega, owoce zawierające duże ilości witaminy C i warzywa, które będą pomagały zachować równowagę kwasowo zasadową twojego organizmu. Pamiętaj, że duże ilości białek zwierzęcych powoduje szybsze wypłukiwanie wapnia.

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera