POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

Toksyny

Bardzo często mówimy o “toksynach” i ich usuwaniu z organizmu. Ich źródłem mogą być rośliny, bakterie, zwierzęta, pasożyty i chemikalia. Bardzo chcemy czuć się wszechmocni i sobie przypisać działania oczyszczające nas z toksyn, ale prawda jest taka, że nasz organizm to samoregulujący się mechanizm, który sam oczyszcza się znich oczyszcza w indywidualnym dla siebie tempie.

 

Aby ułatwić mu to zadanie, musimy przede wszystkim usunąć źródło nowych toksyn i zadbać, aby drogi ich usuwania działały sprawnie. W tym celu upewnij się, że nie masz alergii pokarmowych i twoja dieta nie zawiera alergennych produktów. Kolejnym krokiem jest zadbanie o czystość i prawidłowe funkcjonowanie swoich jelit. Niestrawione resztki pokarmu, pasożyty i grzyby Candida mogą produkować ogromne ilości toksyn, które twój organizm musi zneutralizować i wydalić. To co możesz zrobić, to pomóc organizmowi je usunąć i odbudować florę jelitową, a on sam zajmie się resztą.

 

Poniżej znajdziesz produkty, które pomogą Ci oczyścić jelita i odkwasić organizm oraz mogą stać się uzupełnieniem programów oczyszczających.

SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera