POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

Pamięć

Jeśli trafiliście na tą stronę to zapewne szukacie sposobu na poprawę swojej pamięci i zastanawiacie się jakie produkty wybrać. Tutaj musicie sobie zadać najważniejsze pytanie: zależy mi na długofalowej, ale stopniowej poprawie swojej pamięci czy też, za dwa tygodnie czeka mnie ważny egzamin i muszę znaleźć sposób na natychmiastową poprawę swojej pamięci i koncentracji.

 

Jest wiele substancji, które przyczyniają się do poprawy naszej pamięci, ale najważniejszymi zawsze będą lecytyna, kwasy omega-3, żeń-szeń, miłorząb japoński oraz cynk, żelazo i witaminy z grupy B.

 

Lecytyn i kwasy omega-3 są ważnymi składnikami budulcowymi osłonek mielinowych, które biorą aktywny udział w przenoszeniu informacji. Im efektywniej nasz organizm jest w stanie je odbudowywać, tym szybciej będziemy mogli zapamiętywać. I teraz najważniejsze - aby odczuć efekty z suplementacji lecytyną i kwasami omega-3 musimy poczekać około miesiąca. Będą one doskonałym wyborem dla seniorów i młodzieży, ale raczej nie spełnią swojej roli w przypadku studenta mającego terminy na karku.

 

Żeń-szeń oraz miłorząb japoński, to druga para popularnych suplementów poprawiających pamięć. Są one tzw. adaptogenami czyli pomagającymi naszemu organizmowi przystosować się do ciężkich warunków (stresu, wysiłku fizycznego i umysłowego) i pomagają nam łatwiej się koncentrować i zapamiętywać. Tutaj na efekty działania będziemy musieli poczekać od tygodnia (w przypadku żeń-szenia) do nawet i miesiąca.


A co z produktami przynoszącymi szybkie efekty? Tutaj cały czas wygrywa kofeina, tauryna w połączeniu z witaminami z grupy B. Ale musimy zaznaczyć,k że jeśli jesteś “kawoszem” i bez porannej czarnej nie ma dnia, to niestety nie licz na nią w kryzysowych chwilach. Po prostu, im dłużej pojemy kawę tym kofeina ma słabszy wpływ na naszą koncentrację.

SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera