POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

Libido

Szukając sposobów na podniesienie swojego libido musimy zdać sobie sprawę, że jest ono uzależnione od wielu czynników zewnętrznych i wewnętrznych. Nasze libido jest zależne m.in. od poziomu estrogenu i testosteronu, codziennej diety i ilości spożywanego alkoholu, ilości stresu odczuwanego w ciągu dnia oraz tego jak ciężka pracę wykonujemy.

 

Jeśli chcesz podnieść swoje libido:

  • Zadbaj o regularny i głęboki sen. Okazuje się, że niedobór snu jest największym wrogiem naszego libido. Szacuje się, że potrzeba przynajmniej 8 godzin snu na dobę aby odzyskać dawną werwę.

  • Zadbaj o relaks. Adrenalina wytwarzana podczas sytuacji stresowych zdecydowanie zmniejsza dopływ krwi do narządów płciowych, dlatego po dniu pełnym wrażeń, lepiej odpocznij trochę na kanapie bądź fotelu i ciesz się chwilą spokoju - przyniesie to silniejszy efekt terapeutyczny niż Ci się mogło wydawać.

  • Lampka czerwonego wina może przyczynić się do poprawy krążenia i dodać animusz, ale jego nadmiar może przyczynić się do całkowitej klęski. Alkohol obniżą poziom testosteronu i spowalnia przepływ impulsów nerwowych, prowadząc do zmniejszenia ochoty na seks i chęci na sen.

  • Zadbaj o dietę. Ciężkostrawne posiłki potrzebują dużej ilości energii od naszego organizmu i zwykle czujemy się po nich ospali i ociężali. W twojej kuchni nie powinno zabraknąć za to chilli, pieprzu, cynamonu, wanilii, curry, imbiru oraz szafranu - doskonałych afrodyzjaków.

  • Zrzuć zbędne kilogramy. Osoby otyłe szybciej się meczą i są bardziej narażone na występowanie chorób obniżających popęd płciowy (cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca) oraz skutki uboczne towarzyszącym ich lekom.

  • Niektóre rodzaje antykoncepcji hormonalnej mogą być źle dobrane, co objawia się przyrostem wagi, kiepskim samopoczuciem oraz obniżeniem libido. Jeśli po rozpoczęciu stosowania antykoncepcji zobaczyłaś u siebie wyraźny spadek libido, udaj się do lekarza w celu zmiany obecnych tabletek antykoncepcyjnych.

SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE

Sok zwiększający libido

Data dodania: 27-08-2015

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera