POKAŻ FILTRY

CENA:

OD DO

MARKA:

Cellulit

Tuż pod skórą znajduje się tkanka podskórna, tkóra łączy skórę z kośćmi albo tkankami łącznymi. Tkanka podskórna jest cieńsza u kobiet niż u mężczyzn, a w miarę upływu lat staje się jeszcze cieńsza. Komórki tłuszczowe, które znajdują się pod tkanką podskórną, a także w niej, rosną z powodu ubywania tkanek łącznych. I to właśnie te komórki tłuszczowe mogą przybliżać się wówczas ku powierzchni skóry, nadając jej "grudkowatą" konsystencję, którą nazywamy cellulitisem.

 

Cellulitis to zapalenie tkanki podskórnej w rejonach ciała takich jak uda, brzuch, przedramiona, biodra, pośladki czy talia. Powstaje w wyniku nagromadzenia tłuszczu, białek, płynów i toksyn. Istnieje przekonanie, że cellulitis jest spowodowane uboga dietą , nadmiernym spożywaniem tłuszczu oraz węglowodanów, cukru i mąki. Dodatkowo do jej powstania przyczynia się brak ćwiczeń fizycznych i picie zbyt małej ilości wody.  

Dlaczego kobiety mają cellulit?

Ty również zastanawiasz się czemu masz celllulit?

Data dodania: 26-08-2015

Walka z cellulitem

Garść wskazówek jak zmienić dietę walcząc z cellulitem i kilka przepisów na soki pomagające w spalaniu tkanki tłuszczowej.

Data dodania: 25-08-2015

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera