Alfabet zagadnień

1. CZYSTE SKŁADNIKI
W RINGANA trzymamy się prostych zasad: Czyste składniki. Prawdziwe działanie. Stawiamy przy tym konsekwentnie na substancje czynne o silnym działaniu antyoksydacyjnym. W naszych produktach nie ma miejsca dla sztucznych konserwantów i produktów modyfikowanych genetycznie.

2. PRAWDZIWE DZIAŁANIE

Bycie wymagającym i ekologicznym to nie tylko szlachetny cel sam w sobie. Nasze składniki są pozyskiwane specjalnie opracowaną metodą, która umożliwia uzyskanie optymalnej ilości substancji witalnych bez uszkodzenia lub utraty substancji towarzyszących. Dzięki temu uzyskujemy kwintesencję skuteczności - esencję natury.
 
3. ABSOLUTNIE ŚWIEŻE
Wiedzę czerpiemy z nowoczesnej wiedzy naukowej i tradycyjnych nauk o siłach natury. Kwintesencja jest jednak zawsze taka sama – nie stosować konserwantów. Dlatego nasze produkty mają datę ważności, z czego jesteśmy dumni. To dowód na ich bezwzględną świeżość
4. BEZ TESTOWANIA NA ZWIERZĘTACH + ŚWIADOME PAKOWANIE
Ochrona zasobów i zachowanie cennego środowiska naturalnego jest dla RINGANA priorytetem. Natura jest zawsze punktem wyjściowym naszych przekonań i działań. Zawsze działamy etycznie i w sposób przyjazny dla środowiska: dbamy o to na etapach od zakupu surowców, przez wegańskie produkty nietestowane na zwierzętach po naszą koncepcję zwrotu opakowań.
 
5. BADANIA I PRODUKCJA
RINGANA gwarantuje najwyższą jakość i bezwzględną świeżość. Jest to możliwe, ponieważ wszystko robimy w jednym miejscu. Od opracowania po wysyłkę. W ten sposób możemy zapewnić najlepszą jakość na całej długości łańcucha wartości, zaoferować najlepszą obsługę i dostarczać nasze wyjątkowe produkty bezpośrednio do domów klientów.
6. LICZNE CERTYFIKATY
W RINGANA jesteśmy dumni z naszego zespołu i naszej pracy. A jeszcze bardziej nas cieszy, kiedy nasza praca jest doceniana przez innych. Na przykład jesteśmy dumnym laureatem austriackiej nagrody ochrony klimatu i należymy do stowarzyszenia na rzecz ochrony klimatu. To potwierdza nasze zaangażowanie w zagadnienia środowiskowe. Nagroda European Business Award 2016/2017 jest przeznaczona dla firm, które w maksymalnym zakresie realizują wartości takie, jak sukces, innowacja i etyka. Ponadto posiadamy certyfikat ISO 22716:2007 (kosmetyki GMP).
SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE
Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera