Alfabet zagadnień

Pulsin to naturalne batony proteinowe, białko w proszku i zdrowe przekąski które nie tylko są dobre dla zdrowia, ale też pyszne. Pełne naturalnych składników i filozofii eko, nie zawierają niezdrowych dodatków, są bogate w białko imają niski indeks glikemiczny. Dzięki temu są idealne dla całej rodziny.

Wykorzystujemy tylko najwyższej jakości składniki i nigdy nie stosujemy sztucznych dodatków (również tych modyfikowanych genetycznie). Nasze naturalne batony proteinowe, białko roślinne w proszku i zdrowe przekąski tworzymy, by za ich pomocą:
  • zapewniać ci stały przypływ energii
  • wzmacniać system odpornościowy
  • dać uczucie sytości na dłużej
  • wspomagać całe ciało
  • poprawić pracę mózgu
  • ulepszyć twoje życie

Nasze wartości
Jeśli chodzi o nasze wartości, lubimy mówić, że jesteśmy tradycjonalistami w dobrym znaczeniu tego słowa. Wolimy porozmawiać przez telefon, niż wysyłać maile, zawsze można nam wierzyć na słowo i traktujemy dostawców i klientów z szacunkiem, na jaki zasługują. Jedyne, w czym jesteśmy nowocześni do granic możliwości, to proces, w jaki zamieniamy nasze przepisy w gotowe produkty.

 

Praca ręczna
Od samego początku, gdy jeszcze lepiliśmy nasze kulki ręcznie w kuchni, najbardziej zależało nam na smaku. Spędziliśmy miesiące na dopracowywaniu przepisów i eksperymentowaniu ze składnikami, aż udało nam się znaleźć perfekcyjne receptury. Do dziś kontrolujemy każdą partię batonów Pulsin i Beond i upewniamy się, że będą ci one smakować tak samo, jak tort czekoladowy ale z o wiele większymi korzyściami dla zdrowia.

 

Cukier
Wydaliśmy wojnę przeciwko cukrowi. W przeciwieństwie do wielu innych firm obecnych na rynku przekąsek, tworzymy wszystkie nasze „słodycze” tak, by zawierały tak mało naturalnie występujących cukrów, jak to tylko możliwe. Nigdy nie dodajemy też cukru z trzciny cukrowej. Gdy chcemy dodać szczyptę słodyczy do receptury, wykorzystujemy naturalne produkty, takie jak daktyle, słód z ryżu brązowego, syrop z kaktusa agawy czy ksylitol z kory brzozowej. Dzięki temu po naszych batonach nie czeka cię „dół” energetyczny i wilczy głód. Dodatkowy plus to zdrowe zęby i brak zachcianek na słodycze.

 

Żadnych sztucznych dodatków
Nie znajdziesz u nas żadnych dziwnych składników – najdziwniejsze nazwy, z jakimi zetkniesz się na opakowaniach, to maca i jagody acai. Nasze produkty zawierają wyłącznie najlepsze składniki naturalne, jakie można znaleźć na naszej planecie. Oznacza to brak sztucznych słodzików, dodatków smakowych, konserwantów i barwników.

 

Jesteśmy odpowiedzialni
Chcielibyśmy zostawić po sobie świat lepszy, niż go zastaliśmy, dlatego tak bardzo zależy nam na zrównoważonym prowadzeniu firmy. Nasze składniki pozyskujemy z tak lokalnych źródeł, jak to tylko możliwe i zawsze w zrównoważony sposób. Pakujemy produkty w tak mało opakowań, jak tylko się da i w materiały przyjazne ziemi. Nasza firma jest w 100 % zasilana energią z odnawialnych źródeł i wszystko (poza wysyłką) robimy osobiście.

 

Etycznie
Prowadzimy firmę tak samo, jak żyjemy, czyli jak najbardziej etycznie. Żyjemy na miarę naszych środków, wierząc w zrównoważony wzrost, który nie szkodzi ludziom, roślinom ani planecie. Lubimy drobne, przyziemne przyjemności, ale nie wtedy, gdy cenę musi zapłacić środowisko. Dlatego jeśli tylko to możliwe, używamy ekologicznych produktów i zawsze upewniamy się, że nie są modyfikowane genetycznie i że nie wykorzystywano do ich uprawy pestycydów. Zawsze mamy pewność, że wszystko, co kupujemy, pochodzi ze zrównoważonych źródeł.

SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera