Alfabet zagadnień


Słowo VIA-N-ESSE pochodzi od łacińskich wyrazów VIA= droga; N = natura, naturalnie; ESSE = być. W całości oznacza to: Być na naturalnej drodze. Mięśnie i jelito to najważniejsze czynniki wpływające na dobre samopoczucie i wewnętrzne zadowolenie. Zadaniem koncepcji VIANESSE jest ich naturalna aktywacja i stabilizacja. Koncepcja ­VIANESSE to połączenie świadomego odżywiania, ruchu fizycznego oraz mentalnego nastawienia.

 

VIANESSE nie jest ani dietą ani lekarstwem. Siedem lat badań na niemieckim Uniwersytecie Johann Wolfgang-Geothe we Franfkurcie nad Menem przyczyniły się do tego że VIANESSE stosuje dziś tysiące osób w celach prewencyjnych oraz w celu wprowadzenia zmian i stabilizacji swojego ciała.

Oczyszczanie organizmu/detox to w dzisiejszych czasach bardzo innowacyjna terapia stosowana w wielu instytutach.

 

Faktem jest, iż tylko usunięcie przyczyn prowadzi do długofalowych pozytywnych rezultatów, których dotychczas nie udało się osiągnąć. Koncepcja VIANESSE bazuje na konsekwentnym budowaniu masy mięśniowej i stabilizacji przewodu pokarmowego. Jedna z tajemnic sukcesu koncepcji VIANESSE tkwi w nie powstawaniu bioaktywnych neurotoksyn, dzięki świadomej zmianie przyzwyczajeń żywieniowych.

 

Koncepcja VIANESSE przeznaczona jest zarówno dla dzieci jak i dorosłych oraz osób starszych, zarówno dla matek jak i menadżerów, dla sportowców rekreacyjnych oraz wyczynowych.

 

Koncepcja VIANESSE jest prosta w zastosowaniu, prorodzinna, a co najważniejsze nie jest dietą z zakazami.


Jeśli jesteś zainteresowany produktem, chcesz wiedzieć więcej lub chciałbyś zacząć stosowanie Vianesse skontaktuj się z nami :)

Produkty dostępnę są tylko za pośrednictwem dystrybutorów, dlatego zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego:

biuro@alfabetzdrowia.com.pl

508-301-008

SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE
Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera