Alfabet zagadnień

Z siedzibą w New Hampshire, MegaFood jest pionierem oraz niepodważalnym liderem odżywiania naturalnym, pełnowartościowym pokarmem i jest jedyną firmą, która od podstaw sporządza witaminy i minerały ze świeżej żywności pozyskiwaną z ekologicznych farm.  Na długo zanim surowy, naturalny pokarm stał się głośnym hasłem specjalistów od zdrowego żywienia, MegaFood już od ponad 40 lat wytwarza suplementy prozdrowotne, które zapewniają wartość świeżej żywności.

 

Ręcznie zebrane świeże warzywa, owoce i pełne ziarna, są skrupulatnie mielone.

Jedna z niewielu na świecie metoda suszenia tzw. okna refrakcyjnego (Refractance Window®) odpowiednio niską temperaturą zatrzymuje wszystkie wartości odżywcze, a cienki film celulozowy chroni je i zapewnia szybką dostawę składników odżywczych w tabletce.


Mówiąc o naszych produktach myślimy raczej o żywności uzupełniającej niż o suplementach diety.

 

Każdy z nas w MegaFood jest zaangażowany by dostarczać możliwe najbardziej autentyczny pokarm oraz oddany działaniom na rzecz poprawy jakości życia innych dostarczając wyjątkowe produkty.


Nasza drużyna holistycznie zorientowanych profesjonalistów pasjonatów, włączając zielarzy, ekspertów naturopatii, akupunktury, dietetyków, lekarzy, pielęgniarek i innych podobnie myślących specjalistów dzieli misję wykorzystywania wrodzonych mechanizmów samoleczenia organizmu.

 

Jesteśmy skoncentrowani na odżywianiu pełnowartościowym, naturalnym pokarmem, zdrowym stylu życia i biologicznej harmonii w odniesieniu do problemów powszechnych chorób cywilizacyjnych oraz inspirowani przez naturę aby tworzyć z kunsztem odżywcze suplementy, których podstawą są świeże, lokalne produkty rolne.

SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE
Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera