Alfabet zagadnień


Jesteśmy młodą innowacyjną firmą z branży biomedycznej. Wywodzimy się z Wrocławia i tu, na Dolnym Śląsku, działamy. Naszą pasją i misją jest tworzenie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie biomedycyny. Pragniemy tworzyć prawdziwe, zdrowe suplementy, które stanowią uzupełnienie wszelkich niedoborów w naszej diecie spowodowanych rozwojem cywilizacji. Nie kreujemy sztucznych potrzeb konsumentów, tylko wytwarzamy naturalne preparaty, które dostarczają organizmowi to, czego na obecnym etapie rozwoju cywilizacji sama natura nie jest już w stanie wytworzyć.


Chcemy również, by nasze produkty i porady zainspirowały Państwa do prowadzenia zdrowego i harmonijnego trybu życia.


Dzięki współpracy z lekarzami i naukowcami z Wydziału Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Przyrodniczego stworzyliśmy Omegaregen® – całą gamę suplementów kwasów omega w najczystszej postaci BIOESTRÓW.


Patent nr PL 211325

W wyniku zastosowania zupełnie nowej naturalnej metody pozbawianiaoleju lnianegonie zdrowych i szkodliwych substancji uzyskaliśmy najczystsze naturalnie BIOESTRY kwasów omega 3, 6, 9 (ALA). Nasza technologia chroniona jest PATENTEM nr PL 211325.


Innowacja nagrodzona

W ciągu zaledwie roku od debiutu naszego preparatu, Omegaregen® został zauważony i doceniony otrzymując tytuł INNOWACJA 2013


Zdobyliśmy także nagrody na następujących zagranicznych wystawach:

  • Srebrny Medal na 42. Międzynarodowej Wystawie Wynalazczości, Nowoczesnej Techniki i Wyrobów w Genewie,

  • Złoty Medal na 17. Międzynarodowym Salonie Wynalazków i Innowacyjnych Technologii „ARCHIMEDES 2014” w Moskwie,

  • Srebrny Medal na 25. Międzynarodowej Wystawie Inwencji, Innowacji i Technologii w Malezji,

  • Złoty Medal przyznany prze Francuskie Stowarzyszenia Wynalazców przyznany na targach INNOVA w Brukseli,

  • Złoty Medal Eureka na targach INNOVA w Brukseli.


FLC Pharma w programie INNOTECH

FLC Pharma została również laureatem ogólnopolskiego prestiżowego programu INNOTECH, wspierającego przedsiębiorstwa w zakresie realizacji innowacyjnych przedsięwzięć. Program ten obejmuje różne dziedziny nauki i branże przemysłu (ścieżka programowa In-Tech), ze szczególnym wskazaniem na obszar zaawansowanych technologii (ścieżka programowa Hi-Tech).


INNOTECH skierowany jest do podmiotów podejmujących działania badawcze i prace przygotowawcze do wdrożenia wyników badań, ukierunkowane na opracowanie i wdrożenie innowacyjnych technologii, produktów lub usług. Wsparcie wybranych przedsięwzięć przez INNOTECH oznacza w praktyce ich dofinansowanie.

SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE
Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera