Alfabet zagadnień

Marka Lipolife narodziła się z palącej potrzeby dostarczenia wysokiej jakości, dobrze przyswajalnych produktów liposomalnych zaprojektowanych z myślą o poprawie naszego stanu zdrowia.

 

Naszym ostatecznym celem jest stworzenie całkowicie nowej klasy suplementów opartych na najnowszych badaniach naukowych i  wykorzystujących technologię nanocząsteczkową, które wyróżnią się wysoką biodostępnością oraz niespotykanymi wcześniej wśród naturalnych produktów korzyściami.

 

Rodzina produktów Lipolife została opracowana przez wiodące umysły w branży i zostały wyprodukowane w Europejskim laboratorium spełniającym wszystkie wymagania HACCP z wykorzystaniem komponentów wyłącznie Europejskiego pochodzenia.

 

Korzystamy z najnowszych technologii, aby mieć pewność co do stabilności oraz skuteczności naszych produktów.

 

Nasze zainteresowanie liposomalnymi produktami bierze się z osobistych doświadczeń z poważnymi problemami zdrowotnymi oraz świadomością braku rzetelnego i ekonomicznie atrakcyjnego Europejskiego producenta, od którego pochodziły by takie produkty.

 

To co zaczęło się od pomysłu stworzenia Liposomalnej Witaminy C w 2009 roku rozrosło się do całej gamy wysokiej klasy produktów liposomalnych.

 

Dziś jesteśmy dumni ze współpracy z lekarzami pracującymi w obszarach leczenia nowotworów, autyzmu i ALS. Oraz z tego, że każdego dnia nasi klienci przypominają nam jak bezcenne okazały się produkty Lipolife w ich życiu.

 

Lipolife niewielka dawka, a tak wielka różnica.

SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE
Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera