Alfabet zagadnień


Noble Health to dynamicznie rozwijająca się polska firma, która powstała w 2009 roku. W ciągu zaledwie 7 lat zdobyliśmy pozycję lidera w kategorii Premium Wellness, dostarczając renomowanych, bezpiecznych i skutecznych suplementów diety i dermokosmetyków  opartych o naturalne składniki  najwyższej jakości.Odpowiadając na 3 główne potrzeby naszych Konsumentek stworzyliśmy dedykowane trzy linie produktów:

 

  • Get Slim Line - wspomagającą odchudzanie i dbanie o zgrabną sylwetkę

  • Beauty Line - wspierającą codzienną pielęgnację i kuracje anti-age

  • Health Line - gwarantującą dobre samopoczucie i profilaktykę dla organizmu

 

W roku 2015 do naszej oferty włączyliśmy dermokosmetyki, które otrzymały nagrodę Najlepszych polskich kosmetyków w kategorii Premium. Unikalne, sprawdzone przez najlepsze ośrodki naukowe i akademickie receptury, stworzone w oparciu o naturalne ekstrakty to coś, co wyróżnia nas na tle innych marek.

 

Ostatnie badania zostały przeprowadzone w Collegium Medicumw Bydgoszczy nad Class A Collagen. Efekt naszej pracy został doceniony przez naszych Klientów dlatego sukcesywnie zwiększamy zasięg działalności i ofertę. Produkty dostępne są m. in. w Rosji, Czechach,  Emiratach Arabskich, Francji i Wielkiej Brytanii. Najwyższa jakość, skuteczność i bezpieczeństwo to nasze priorytety.

SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera