Alfabet zagadnień

Ponad 20 lat temu Kerstin Stromberg oraz Jürgen Hack zdecydowali się stworzyc alternatywę dla konwencjonalnych detergentów. Wszystko rozpoczęło się od wizji, opracowania środków czystości z naturalnych nieprzetworzonych materiałów, które nie zanieczyszczają środowiska podczas produkcji oraz ich użytkowania.

 

Pierwszą rzeczą jaką trzeba było zrobić, to udowodnić, że jest to możliwe!

 

Pierwsze detergenty stworzone przez SODASAN były oparte na płatkach mydlanych produkowanych z olei roślinnych. Pomimo tego, że pod względem wydajności nie mogły dorównać konwencjonalnym środkom czystości. Nie mniej, już wtedy reprezentowały pewien przełom.

 

Ostatecznie, powstała cała linia produktów dla ciągle rosnącej liczby odpowiedzialnych konsumentów, którzy pragnęli, aby ich domy były bardziej przyjazne dla środowiska.

 

Lecz na tym nie kończy się ta historia. Zespół SODASAN wierzył, że detergenty i środki przyjazne środowisku, powinny być atrakcyjne również dla osób, które przywykły do używania zwykłych produktów. Przez wiele lat, nasze produkty były rozwijanie i optymalizowane w naszym własnym laboratorium.

 

Dziś produkty SODASAN spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Są łatwe w użyciu, efektywne i bardzo wydajne. Co więcej pozwalają oszczędzić surowce naturalne i wodę.

SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera