Alfabet zagadnień

Działalność Young Living rozpoczęła się w 1993 roku, gdy Gary Young otworzył swoją pierwszą organiczną farmę ziół i destylarnię. Już wtedy był świadomy niesamowitej mocy olejków eterycznych, lecz ze względu na jakość dostępnych w tamtych czasach produktów, nie był w stanie w pełni wykorzystać ich potencjału. Wiedział, że czyste olejki eteryczne mogą wywołać spektakularne efekty, ale wiedział, że olejki ze sztucznymi dodatkami oferowane na rynku były często nieefektywne lub wręcz szkodliwe dla zdrowia.

 

Young Living zmieniło wszystko. Napędzane rosnącym zapotrzebowaniem na czyste olejki eteryczne, Young Living zaczęło projektować i budować większe i bardziej zaawansowane technologicznie destylarnie do produkcji olejków. W tym samym czasie rosnąca firma ustanowiła przełomowy standard Young Living, który zachowuje czystość i moc naturalnych olejków eterycznych do dziś.

Dziś Young Living jest światowym liderem olejków eterycznych i rozwiązań wellnes. Z siedzibą w Lehi, Utah z biurami w Australii, Europie, Kanadzie, Japonii i Singapurze oraz farmami rozsianymi po całym świecie, firma nieprzerwanie podtrzymuje oryginalną wizję Gary’ego Younga.Swoim niezłomnym oddaniem do nieskazitelności olejków inspiruje miliony ludzi z całego świata, by doświadczyli naturalnego daru harmonii i obfitości oraz odkryli nowe możliwości transformacji swojego życia. Oczywiście na lepsze!

SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera