Alfabet zagadnień

Nie musisz już jechać do Izraela, by odczuć na własnej skórze niezwykłe efekty, jakie daje kąpiel w Morzu Martwym i okłady z błota z jego dna.
 
Izraelskie kosmetyki Health & Beauty produkowane są z minerałów wyekstrahowanych z wody Morza Martwego, błota wydobytego z jego dna oraz osadów różnych soli na przybrzeżnych skałach. Wzbogacane są jedynie w witaminy, wyciągi z ziół i innych roślin oraz olejki roślinne. 
     
Firma Health & Beauty Dead Sea Minerals istnieje od ponad 20 lat. Jej mottem jest "Doskonałość ponad wszystko". Laboratoria H&B stale pracują nad tym, aby kosmetyki Health & Beauty utrzymywały jakość co najmniej porównywalną z produktami największego konkurenta. Jednocześnie, strategią firmy jest ograniczanie wydatków na promocję, a w zamian oferowanie klientom cen nawet o 50% niższych od konkurencyjnych produktów tej samej jakości.

W asortymencie Health & Beauty jest ponad 100 różnego rodzaju kosmetyków, które stopniowo będą wprowadzane na polski rynek przez Purity - wyłącznego importera i dystrybutora produktów Health & Beauty w Polsce.

Kosmetyki Health & Beauty nie zawierają parabenów. Nie są produkowane z substancji pochodzenia zwierzęcego, ani testowane na zwierzętach.

SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera