Alfabet zagadnień

 

"Urodziłem i wychowałem się w Chicago, IL. Miałem normalne dzieciństwo, a we wczesnych latach szkolnych zainteresowałem się zdrowiem. Gdy miałem dwadzieścia lat pracowałem jako technik farmacji w gabinecie lekarskim. Pracowałem w Banku Oczu w Illinois przy pozyskiwaniu oczu, które miały być wykorzystywane do przeszczepu rogówki. Pracowałem również, w Banku Nerek.


Po raz pierwszy zacząłem przyjmować pacjentów w mojej prywatnej klinice w Schaumburgu w 1985 roku. Mój czas wypełniony był wtedy rutynowymi wizytami kontrolnymi, badaniami kondycji fizycznej uczniów i odwiedzinami osób chronicznie chorych. Przepisywałem leki lecz zorientowałem się, że nie przynoszą one żadnych efektów


Świat medycyny naturalnej rozpocząłem odkrywać na początku lat 90’. Po zobaczeniu kilku diametralnych popraw, gdy moi pacjenci zmienili dietę i stali się bardziej aktywni fizycznie, zmieniłem sposób w jaki praktykowałem medycynę.


Moją pasją stała się transformacja tradycyjnego paradygmatu medycyny panującego w Stanach Zjednoczonych i właśnie to pochłania większość mojego wolnego czasu."


Dr Mercola to licencjonowany lekarz chirurg, filantrop zdrowia a także autor bestsellerów, m.in. Ultimate Wellness Game Changer, Take Control of Your Health, Generation XLRaising Healthy, Intelligent Kids in a High-Tech, Junk-Food World.

SORTUJ
PRODUKTÓW NA STRONIE
Nie znaleziono produktów spełniających wybrane kryteria

Obsługujemy płatności

logotypki_29.jpg
logotypki_30.jpg
logotypki_31.jpg
logotypki_32.jpg
logotypki_33.jpg
logotypki_34.jpg
logotypki_35.jpg
logotypki_36.jpg
logotypki_37.jpg
logotypki_38.jpg
logotypki_39.jpg
logotypki_41.jpg
logotypki_42.jpg

newsletter

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera